Strona domowa Parafii w Sarbinowie

Noclegi w Parafii

Parafia p.w Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie oferuje zainteresowanym możliwość noclegów na terenie Plebanii w okresie sezonu letniego (maj, czerwiec, lipiec, sierpień).

Dysponujemy pokojami dwu-, trzy- oraz czteroosobowym.

Miejsce sprzyja wyciszeniu ciała i duszy, jest idealne na sezonowy wypoczynek, jak i na oderwanie się od chaosu codzienności w dowolnej porze roku.

Parafia dysponuje parkingiem, który może za dodatkową opłatą udostępnić swoim gościom. Jest to bezpieczny parking na zamkniętym terenie.

Cena pobytu ustalana jest każdorazowo indywidualnie z zainteresowanymi osobami i zależy ona od pory roku, ilości gości oraz długości pobytu.

W cenę nie są wliczone posiłki. Latem istnieje możliwość stołowania się w położonych w bliskim sąsiedztwie naszej parafii ośrodkach wczasowych Jagoda, Mewa oraz w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej.

W celu zarezerwowania miejsca, skontaktuj się z nami korzystając z danych zawartych w zakładce Kontakt.