Strona domowa Parafii w Sarbinowie

Noclegi w Parafii

Parafia oferuje miejsca noclegowe na Plebanii w okresie sezonu letniego (maj, czerwiec, lipiec, sierpień).

Dysponujemy pokojami dwu-, trzy- oraz czteroosobowym.

Miejsce sprzyja odpoczynkowi i oderwaniu się od codzienności, zbliżeniu się do Boga, relaksowi duszy i ciała.

Z okien pokoi rozpościera się malowniczy widok na plażę oraz morze.

Parafia dysponuje parkingiem, który może za dodatkową opłatą udostępnić swoim gościom. Jest to bezpieczny parking na zamkniętym terenie.

Cena pobytu ustalana jest każdorazowo indywidualnie z zainteresowanymi osobami i zależy ona od pory roku, ilości gości oraz długości pobytu.

W cenę nie są wliczone posiłki. Latem istnieje możliwość stołowania się w położonych w bliskim sąsiedztwie naszej parafii ośrodkach wczasowych Jagoda, Mewa oraz w Ośrodku Wypoczynkowym Politechniki Warszawskiej.

W celu zarezerwowania miejsca, skontaktuj się z nami korzystając z danych zawartych w zakładce Kontakt.